KONST / Litografier / Färglitografi 7462130
nr 746 2130
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Göran Hahne (f. 1943), Waxholmsbåt, 24/242, signerad, motivets mått: 37x25
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 mars 2012
kl 18:58:38
200 kr
150 kr
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne